Shimano Stradic C3000FM - rybarskecentrum.sk

STC3000FM

Shimano Stradic C3000FM

Skladom

Nový produkt

1 Položka

224,95 €

-23%

173,21 €

Znížená cena!

Všestranný model Stradic ponúka výnimočný výkon a závideniahodnú kombináciu sily, kultivovanosti a hladkosti. Nová generácia navijaku Stradic, ktorá sa opiera o dlhoročnú históriu a bezchybnú povesť, je navijak, ktorý trvalo poskytuje najlepší výkon vo svojej triede.

Stradíc dokonale je stredná trieda radu Coresolid a prináša poriadne množstvo pokročilých technológií. Nezáleží na tom, či lovíte rôznymi metódami rôzne druhy rýb, alebo ste špecialisti na jednu vec, v rade Stradíc nájdete model presne pre vás. Dostatočne silný a výkonný na to, aby vám uľahčil lov s ťažkými nástrahami a boj s veľkými rybami, a zároveň dostatočne hladký na to, aby v prípade potreby ponúkol presnosť. Stradíc je radosť používať a obohatí váš zážitok z rybárčenia vo všetkých situáciách v sladkej i morskej vode.
Stradíc je vybavený najlepšími technológiami SHIMANO, ako sú HAGANE Gear, X-SHIP, Micro Module II, Silent Drive, INFINITYXROSS a INFINITYDRIVE. Tieto pokročilé technológie sú umiestnené v ľahkom hliníkovom tele HAGANE a vytvárajú neochvejnú hladkosť, ktorú pocítite pri navíjaní pod tlakom. Drag DURACROSS vytvára precízne a mimoriadne presné zdolávanie ryby, a to aj pri extrémnom tlaku. Vďaka pridanému systému X-Protect môžete tento navijak používať na čokoľvek, od ľahkého lovu prívlačia až po lov morských ostriežov na ťažké nástrahy. Vďaka cievke AR-C s dlhým zdvihom, ktorá je prispôsobená pre lepšie nahadzovanie do väčšej vzdialenosti a ANTI-TWIST Fin pre vynikajúce vedenie vlasca, je tento dlhoročný obľúbený navijak Shimano skutočným potešením pri love v mnohých podmienkach.

Veľkosť 3000
Váha výrobku 225g
Počet ložísk 7
Brzda predná
Brzdná sila v kg 9
Materiál telo Hliník
Materiál rotor XT7
Prevodový pomer 5,1
Hliníková cievka 1
Návin na jedno otočenie 75cm
Kapacita 0,25mm/210m

6 ďalších produktov v rovnakej kategórii: