Spéciadditive - tekutý syr - rybarskecentrum.sk

HD24290

SpéciAdditive - Kiwi

Skladom

Nový produkt

1 Položka

7,50 €

Kiwi je jednou z popredných aróm Haldorádó v roku 2023 a vracia sa v niekoľkých produktoch. Sme presvedčení, že po silnej jahodovej, ananásovej a mangovej príchuti sme našli novú, veľmi výraznú vôňu! Kiwi je hustá tekutina s veľmi príjemnou chuťou a vôňou, ktorú si obľúbia veľké kapry, amury!

Prídavné látky SpéciAdditive nie sú žiadne umelé arómy. Jedná sa o prirodzené rastlinné, alebo živočíšne extrakty, ktoré majú na rybí apetít dokázateľne blahodarný účinok. Ryby ich skrátka milujú. Pôsobia veľmi dobre aj v studenej vode, obsahujú stopové prvky, vitamíny a minerálne látky, z ktorých majú ryby spravidla nedostatok, preto sú k týmto arómam priam inštinktívne priťahované.

Môžeš ich používať na dochucovanie krmív, stick mixov, ale rovnako tak aj na zintenzívnenie účinku peliet, semiačok a boilies guličiek.

SpéciAdditive prísada nie je umelo vytvorená a vyrobená tekutá aróma, ale práve naopak. Je to čisto prírodný, rastlinný a živočíšny výťažok, ktorý má priaznivý účinok na ryby. Tieto tekutiny výborne pracujú aj v tých najchladnejších vodách a ryby ich inštinktívne vyhľadávajú, lebo rozpoznajú stopové prvky, minerálne látky a vitamíny, ktoré tieto tekutiny obsahujú. Sú určené na zvýraznenie pachovej stopy návnady a výrazne zvyšujú biologickú hodnotu každého krmiva, peliet, boiliesov, stick mixov, semienok...

Vyrábajú sa v príchutiach: kukuričné mlieko, výťažok z cesnaku, výťažok z pikantnej papriky, tekutá pečeň a japan krill, spicy red liver, korenistý kalamár, belachan a patentka.

Tekutý syr je veľmi markantnou vôňou, avšak príjemnou príchuťou vládnuca látka, ktorá sa osvedčila predovšetkým pri letných kaprárskych rybačkách a riečnych výpravách za amurmi. Veľmi účinne bude táto aróma fungovať v kombinácii so semiačkami, peletami alebo boilies. Môžeme ňou dochucovať aj stick mix - nerozpúšťa PVA.

Objem: 300ml

Balenie 300ml

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: